• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mayatekbilisim
Proje Uyarlama DanışmanlığıNebim Uyarlama Hizmetleri

       İster büyümeyi hedefleyen küçük ya da orta ölçekli firmalar olsun, ister kurumsallaşma ve markalaşma süreçlerini desteklemek üzere yeni bir ERP'ye geçmeye karar vermiş, büyük ölçekli firmalar olsun, yazılım altyapılarını modernize etmeye karar veren organizasyonları iş süreçlerinde önemli değişiklikler beklemektedir.

       Firma beklentilerinin ötesinde hizmet verme ilkesiyle hareket eden Mayatek; firmaların ERP'ye geçiş kararlarından itibaren karşılaşacakları sorulara yanıt bulmalarına yardımcı olmakta ve Nebim çözümlerini kendi bünyelerinde kurarken en ideal kararları vermelerini sağlamaktadır. Mayatek; fiili kullanıma geçiş ve bu geçişi takip eden bir nezaret dönemi boyunca, firmanın anahtar kullanıcıları ile birlikte çalışarak, firmanın Nebim çözümlerinin ortaya çıkaracağı fırsatlardan en üst düzeyde yararlanmasına destek vermektedir.

       Nebim çözümlerinde sektörel proje uyarlama danışmanlığı deneyimi kazanmış ve bu sayede Nebim çözümlerini tercih eden firmalar ile aynı dili konuşmakta olan Mayatek danışmanlık ekibi; firmadaki anahtar kullanıcılara, analiz sürecinden yazılım parametrelerinin ayarlandığı kurgulama sürecine ve fiili kullanıma geçiş esnasında nezarete kadar tüm süreçlerde yön göstermekte ve anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

       Gereksinimlerin ihtiyaç duyulan detayda analizi, iş süreçlerinin doğru kurgulanması, yazılımın parametrik ayarlarının firma önceliklerine göre optimal bir şekilde gerçekleştirilmesi, mevcut sistemden yeni ERP'ye veri aktarımı, kullanıcıların eğitimleri ve yeni ERP çözümünü benimsemelerinin sağlanması, projenin başarısı için vazgeçilmez unsurlardır.

       Proje Uyarlama Danışmanları, yılların deneyimi ile gelişmiş olan Nebim Proje Uyarlama Metodolojisinden yararlanarak, firmalara ERP'ye geçiş süreci boyunca, baştan sona tüm proje aşamalarında rehberlik etmektedir. Nebim'den sağladıkları destek ile firmaların ERP proje liderleri, firmanın yeni ERP çözümü ile ilgili beklentilerini ve fiili kullanıma geçiş tarihinin dengelerini yönetebilmekte, ilk yatırım maliyetini ve risklerini kontrol altında tutabilmekte ve güven ile hareket edebilmektedirler.

       Mayatek ile işbirliğine giren firmalar, ERP'ye geçiş sürecinde işletme kaynaklarını en etkin biçimde kullanarak, eksiksiz ve doğru bilgi akışı ile veri bütünlüğünü sağlayarak, Nebim çözümlerinden elde etmeyi hedefledikleri verimliliği maksimum düzeye çıkarabilmektedirler.

  
11142 kez okundu